niedziela, 10 września 2017

Purple Diamond i łapacz snów od Born Pretty

Zaczął się wrzesień a co za tym idzie chęć malowania ciemniejszymi kolorami. Jakoś instynktownie wybiera się ciemniejsze kolorki bardziej stonowane, choć ja również w zimie uwielbiam ostre kolorki. Kolor jaki wybrałam do tego mani to Purple Diamond 011. To przepiękny  ciemno malinowy kolor. Krycie już po pierwszej warstwie. Efekt piorunujący. 
Na serdecznym paznokciu pomalowałam białym kolorem od Semilaca Strong white 001 i na to namazałam kilka przypadkowo wybranych kolorków.
A na to wszystko nałożyłam stempelek od Born Pretty Store z motywem łapaczów snów. Płytka ta ma mnóstwo piórek idealna dla fanek łapaczów snów. Born Pretty. Do testowania między innymi wybrałam tą z łapaczami snów BP-131. Płytkę można zakupić TU:


To jedna z moich ulubionych płytek i motywem. Płytkę tą dostałam w ramach współpracy z firmą
http://www.bornprettystore.com/born-pretty-round-stamping-plate-dream-catcher-feather-manicure-nail-image-plate-p-39704.html
Płytka ta jest idealnie wyżłobiona, odbija najmniejsze szczegóły. Nie ma z nią żadnego problemu. Po prostu idealna. Wiem co piszę bo mam w swojej kolekcji sporo podróbek i różnica jest piorunująca. A myślałam zawsze że są ok. 
Dodatkowo mam dla was rabat
 Use code GPL91 at checkout can get 10% OFF

5 komentarzy: