niedziela, 17 grudnia 2017

Mix kolorów

Dziś przychodzę do Was z mixem kolorków na moich paznokciach. Kolorki typowo jesienne ze złotym akcentem w postaci złotych piegów. Przyznam się bez bicia że paznokcie wyglądają całkiem całkiem. 
Kolorkami jakie wybrałam to:
Semilac 001 Strong white - o którym już tu sporo mówiłam, (mały palec)
Semilac 140 Little Stone- to szarawo brązowawy kolorek, lekko przybrudzona szarość. Do końca nie wiem jak go opisać. Do pełnego krycia dwie warstwy wystarczą (środkowy palec).
Semilac 029 Espresso - jak sama nazwa wskazuje to typowy kolor kawy espresso. Trochę przypomina czekoladę. Ładne połączenie kawy espresso z kosteczką czekolady. Mmm aż by się zachciało. Kolor perfekcyjny na jesień. Do pełnego krycia u mnie wystarczyła jedna warstwa, na zdjęciu kolor bardziej podobny do mlecznej czekolady ale w rzeczywistości jest ciemniejszy. Chyba że druga warsta na pewno przyciemniłaby kolor, (palec wskazujący). 
Neess 7511 Pachnąca magnolia - kolorek koloru kwiatu magnolii delikatnie padający w rozbielony fiolecik, a może to pudrowy róż? Piękny delikatny kolor. Bardzo podobny do Biscuit 032 Semilac. Ty trzeba dwóch a nawet trzech warstw do pełnego krycia. (palec duży i serdeczny). Na sterdecznym nie widać kolorku bo pokryłam to piegami złotymi które domówiłam przy zakupach paznokciowych na Aliexpress.
2 komentarze: