niedziela, 31 grudnia 2017

Diamond Black Mardi Gras oraz pyłek sunglasses

Dziś przedstawiam wam piękne połączenie czerni od Semilaca z unikatowym Mardi Gras oraz pyłkiem Sunglasses. To połączenie moim zdaniem jest IDEALNE!!!! Miałam go już nieraz na swoich pazurkach i za każdym razem bardzo mi się podoba. 
Produkty jakie wykorzystałam są z Semilac:

Czarny nr 31 Black Diamond -Bardzo długo zastanawiałam się nad kupnem czerni ale zawsze co podchodziłam do stoiska z lakierami to wybierałam inny kolor. Ale w końcu przyszedł czas na niego, zastanawiam się dlaczego tak długo zwlekałam. Ta czerń w moim przypadku nie sprawia mi żadnego problemu, nie marszczy się, ładnie się utwardza jedynie dłuższy czas utwardzania musi być. Jednak  słyszałam i czytałam że dużo dziewczyn ma z nim problem. 
Kolor mocno napigmentowany, u mnie jedna warstwa jest wystarczająca. 

34 Mardi Gras - to ciężki do określenia kolor. Fuksja w różnych odcieniach :). Mój pierwszy lakier z firmy Semilac. Moim zdaniem to półtransparentny lakier. Dwie warstwy starczają do pełnego krycia. 

Pyłek Effect Sunglasses od Silcare to pyłek, który możesz aplikować na dowolny podkład, kolorowy żel czy dowolny lakier hybrydowy. To w zależności jakiego użyjesz koloru podkładu i kąta padania światła, za każdym razem otrzymasz inny efekt, przypominający najmodniejsze okulary „lustrzanki” odbijające obraz w wielu kolorach.


1 komentarz:

  1. Fajne połączenie kolorów :) Mardi Gras rządzi! :D

    OdpowiedzUsuń