niedziela, 18 stycznia 2015

SOS dla moich paznokci akcja regeneracja EVELINE i BIELENDA.

  EVELINE SOS dla kruchych i łamliwych paznokci i BIELENDA serum multifunkcyjna odżywka regenerująca z witaminami.

Dziś napisze o moich dwóch odżywkach które stosuję od ok dwóch tygodni. Zauważyłam ostatnio że moje paznokcie zaczęły się rozdwajać, zrobiły się kruche i łamliwe, każde stuknięcie paznokcia o cokolwiek nawet delikatne kończyło się złamaniem aż do takiego momentu że zaczęły pękać  w połowie paznokcia. Paznokcia nie można ani obciąć, haczy się o wszystko przynosząc niemiłosierny ból :(.
Używam ich na zmianę. Paznokcie wydają się być bardziej lśniące i grubsze. O łamliwości na razie się nie wypowiem, wszystko wyjdzie w praktyce. Na pewno pokażę efekty i porównania.
CC MAGIC NAILS REPAIR EXTREME 10w1
Multifunkcyjna REGENERUJĄCA odżywka – serum do paznokci Z WITAMINAMI
Kompleks witamin A + E + F zapewnia paznokciom bogate wartości odżywcze. Natychmiast wzmacnia słabe i cienkie paznokcie. Regeneruje płytkę paznokciową sprawiając że staje się ona odporniejsza na uszkodzenia. Stymuluje wzrost zdrowych paznokci. Nie zawiera formaldehydu.
Pojemność: 11 ml, cena: ok. 11 zł.
Pędzelek trochę grubszy od Eveline.


  
 EVELINE SOS  dla kruchych i łamliwych paznokci
Wielozadaniowa ekstremalnie wzmacniająca odżywka to szybka pomoc dla kruchych i łamliwych paznokci. Kompleksowa, silnie działająca kuracja jest idealnym rozwiązaniem dla słabych, zniszczonych i rozdwajających się paznokci. Odbudowująca formuła z witaminami wapniem i kolagenem precyzyjnie łączy z płytką paznokciową, odbudowuje regeneruje i maksymalnie ją utwardza. W ciągu 10 dni kuracji SOS paznokci z dnia na dzień stają się nieprawdopodobnie mocne, elastyczne i piękne.
Zawiera 2% formaldehydu.
 Pojemność: 12 ml, cena: ok. 11 zł
 Pędzelek cieniutki.


 Paznokcie z 18 stycznia 2015rPaznokcie z 29 styczniaPaznokcie z 9 lutego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz